Про нас

Привіт!

На зв’язку Катя та Олена, ми власниці магазину Two’E. Чому саме Two’E? На перший погляд здається, що це просто гарна назва: ТВОЯ прикраса, ТВІЙ магазин. Але сенс захований трохи глибше. Елена + Екатерина = 2Е, звідси і назва.

На початку нашої роботи ми замовляли товари з закордону, але дуже довго потрібно було чекати доставку Тому зараз, ми маємо власне виробництво в Україні. Тепер в нас все made in Ukraine. Зараз на місці працюють майстри, які виготовляють прикраси з гравіюванням під ключ, а також ювеліри, які працюють зі сріблом.

Фірмове пакування

Прикраси Two’E виготовляються із різних металів з турботою та любов’ю, в залежності від побажань та бюджету клієнта, щоб наші вироби були доступні для всіх. Кожен виріб запаковується в фірмову коробочку, що стане приємним подарунком для ваших найрідніших.

В каталог

Подарунковий сертифікат Two’E

Подарунок може бути не тільки корисним, але і гарним. Тому тепер можна не хвилюватись, що ви не вгадаєте з подарунком, розміром каблучки чи кольором виробу. Ви маєте можливість придбати подарунковий сертифікат на будь-яку суму, аби ваші близькі змогли обрати свою ідеальну прикрасу.